• Wpisów:3022
  • Średnio co: 1 dzień
  • Ostatni wpis:2 lata temu, 19:38
  • Licznik odwiedzin:108 895 / 4341 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
stylóweczki <3 uwielbiam
 

 
"Nie założę Ci nigdy w życiu żadnej obroży. Mężczyźni z obrożami na szyi i tak nie wracają do swoich kobiet. A ja chciałabym, żebyś wracał. Do mnie. Bądź wolnym kotem, ale budź się rano obok mnie.
 

 
„Wierzę, że każde doświadczenie, każda zła decyzja czegoś nas uczy. Dlatego nie powinniśmy bać się popełniania błędów”. -Tess Gerritsen
 

 
"- Jesteś zupełnie sama? Nawet żadnego faceta nie masz?
- Faceta? Miałam kilku herbatników...
- Herbatników?
- No tak. Jak miałam ochotę na "herbatę", to do nich dzwoniłam."
 

 
Nawet świece nie wypalają się jednocześnie...
 

 
Czasem wydaje się nam, że wiemy wszystko o napotkanym człowieku. Że wystarczy uważnie się przyjrzeć, by odkryć jego tajemnice, lęki, tęsknoty. Ale prawda o człowieku jest ukryta z dala od naszych spojrzeń, w samotności czterech ścian, w ciszy późnego wieczoru
 

 
"Mężczyzna musi wiedzieć więcej niż ja. Musi być ode mnie mądrzejszy. To jest warunek wstępny. Nie potrzebuję, aby jakiś facet kręcił mi się po kuchni wieczorem, a na hydraulika mnie stać."
/Michał
Janusz Leon Wiśniewski – Intymna teoria względności
 

 
uwielbiam ten cytat!
"Dobra, dobra. Ja wiem, Serce. Ja wiem, o co Ci chodzi. Chodzi Ci o miłość. Ale pamiętaj o jednym: ze wszystkich rzeczy wiecznych miłość trwa najkrócej. Więc Ty się nie nastawiaj na wieczność. Ty, Serce, nie jesteś czasoprzestrzeń."
 

 
Witamy jesień
 

 
"- Czemu tak na mnie patrzysz?
- Mówiłaś, że lubisz, jak Cię kocham."